Uroczyste spotkanie z okazji 5-lecia Uniwersytetu Śląskiego Maturzystów

28 kwietnia odbyło się uroczyste spotkanie z okazji 5-lecia Uniwersytetu Śląskiego Maturzystów. Zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia.

Dziękuję pięknie naszym maturzystom (to przede wszystkim), dziękuję nauczycielom i trenerom UŚM (nie znam lepszej ekipy dydaktycznej na Śląsku), Dyrektor CKU dr Magdalenie Ślawskiej i dr Magdalenie Ochwat (dzięki Wam jesteśmy i czujemy się częścią społeczności uniwersyteckiej), władzom UŚ (za otwartość, która przy naszych pomysłach może być wyzwaniem). Dziękuję za wspólny początek w Maturowie – Beacie Master i za prawie 10-letnią współpracę Kasi Anders i Bogusławowi Buszydlikowi. Dzięki wszystkim osobom, które nas wspierały i wspierają (sporo Was jest i było a każdy kawałek od Was cenny!)
Może za kolejne 5 lat UŚM zamieni się szkołę? Kto wie ;)

Dominika Hofman-Kozłowska
Założyciel i Koordynator UŚ Maturzystów

IMG_4923
Uniwersytet Śląski Maturzystów, działający w ramach Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Śląskiego – to brzmi dumnie!

IMG_4501
Dominika Hofman-Kozłowska

IMG_4511
Od lewej: dr Natalia Stępień-Lampa (trener z wos-u), dr Marcela Gruszczyk (trener z historii) drMagdalena Ślawska (Dyrektor CKU) dr Ania Fuchs-Urbisz (trener z biologii) dr Marta Baron (trener z języka polskiego)