INTENSYWNE
WARSZTATY MATURALNE

Rodzaje Intensywnych Warsztatów

– 6 miesięczne (od listopada 2016 do końca kwietnia 2017)
– 3 miesięczne (od lutego do końca kwietnia 2017)
Warsztaty trwają odpowiednio 60 lub 30 godzin zegarowych (10 godzin w miesiącu) w trakcie całego kursu.

Częstotliwość spotkań

2,5 godziny raz w tygodniu.

Ilość osób w grupie

Do 10 osób. Grupa zostanie uruchomiona jeśli zapiszę się minimum 6 osób.

Prowadzący

Trenerzy i wykładowcy Uniwersytetu Śląskiego, specjalizujący się przygotowywaniu do egzaminu maturalnego, zgodnie z wymaganiami CKE i MEN.
Więcej informacji o trenerach tutaj.

Lokalizacja

Kampus Uniwersytetu Śląskiego w centrum Katowic. Szczegóły prześlemy w mailu zapisanym osobom.

Płatność

Opłata za warsztaty wynosi 690 zł za 3 mies lub 490 za 2 mies.
Przy zapisie z kolegą lub koleżanką cena wynosi 590 zł za 3 mies. lub 390 zł za 2 mies. dla Ciebie i drugiej osoby.

* Uwaga! Decyduje kolejność wpłat. Im szybciej, po dokonaniu zapisu, dokonają Państwo wpłaty, tym większa szansa na miejsce na warsztatach.

Forma
Innowacyjne metody

Na naszych warsztatach gramy w gry edukacyjne, tworzymy mapy myśli, przeprowadzamy doświadczenia, wykorzystujemy multimedia, udostępniamy materiały przez Internet, dyskutujemy i wymieniamy się opiniami, zapraszamy inspirujących gości lub specjalistów z wybranych obszarów. Wszystko po to aby osiągnąć jak najlepsze wyniki. Dzięki warsztatom dowiesz się nie tylko czego się uczyć, ale również jak to robić.

Doświadczona kadra

Nasi trenerzy to ludzie od wielu lat związani z edukacją – najlepsi nauczyciele i młodzi pracownicy naukowi Uniwersytetu Śląskiego. W zeszłym roku nasz zespół przewidział temat wypracowania z języka polskiego na poziomie podstawowym.

Pomost między szkołą a uczelnią

Udział w naszych warsztatach jest szansą na bliższe poznanie najlepszej uczelni w regionie – Uniwersytetu Śląskiego. Będziecie mieli okazję zobaczyć budynki wydziałowe, sale coworkingowe czy Centrum Informacji Naukowej i Bibliotecznej. Spotkacie też ludzi, którzy na co dzień współtworzą społeczność akademicką.

Spełnij swoje marzenia

Matura to środek do realizacji celu związanego z dalszą drogą zawodową. Organizujemy warsztaty rozwojowe, aby pomóc Wam w poznaniu Waszych mocnych stron oraz doprecyzowaniu celów edukacyjnych i zawodowych. Przedstawiamy też charakter i możliwości różnych kierunków studiów

Jak pracujemy?
Krok pierwszy

Badamy poziom grupy “na wejściu”. Pytamy, które działy sprawiają Wam najwięcej trudności, rozwiązujemy wspólnie zadania i oceniamy, które są najbardziej problematyczne.

Krok drugi

Na postawie poczynionych badań ustalamy wspólnie plan pracy na 6 miesięcy i na najbliższy miesiąc. Zaczynamy od działów najtrudniejszych lub takich na które nie wystarcza czasu w szkole, kończymy powtórkami całości.

Daj znać o warsztatach znajomym!